Verze MS Office: Jaké programy obsahují?

Vybíráte balíček Office a přemýšlíte, který je pro vás nejvhodnější? Přichystali jsme pro vás přehled programů, které jednotlivé verze obsahují. Řeč bude o Microsoft Office 2016, ale stejné rozvržení programů v podstatě platí pro všechny verze.

Podstatný základ: Office pro studenty a domácnosti

MS Office pro studenty a domácnosti 2016 obsahuje všechny programy, které můžete potřebovat pro běžnou práci s počítačem:

  • Textový editor Word
  • Tabulkový editor Excel
  • Program na tvorbu prezentací PowerPoint
  • Nástroj na poznámky OneNote

Ve Wordu snadno vytvoříte jakýkoliv text, ať už je to slohová práce nebo diplomka. V Excelu můžete přehledně spravovat rodinné finance. Obsahuje řadu funkcí, které vám vypočítají, na co si vzpomenete. PowerPoint je ideální na vytváření prezentací k referátům nebo pracovních prezentací. Do OneNotu si můžete poznamenat všechno, na co nechcete zapomenout. Vkládat můžete text, ale i odkazy nebo například obrázky.

Office pro domácnosti a podnikatele má navíc Outlook

MS Office pro domácnosti a podnikatele 2016 je kromě zmíněných 4 základních programů vybavený e-mailovým klientem Outlook. Kromě e-mailů v něm najdete kalendář, můžete také spravovat své úkoly a organizovat si čas.

Office pro profesionály s pokročilými programy

MS Office pro profesionály má vedle Wordu, Excelu, PowerPointu, OneNotu a Outlooku navíc programy Publisher a Access.

Publisher je grafický a textový editor na vytváření marketingových podkladů, vizitek, prezentací a podobně. Dokonce je v něm možné vytvářet jednoduché webové stránky bez znalosti HTML.

Access je program na vytváření databázových aplikací, který v nejnovější verzi data automaticky ukládá do SQL. Najdete v něm šablony aplikací a řadu dalších pokročilejších funkcí pro firemní využití.

Už víte, která verze Office je pro vás nejvhodnější? Kupte si svůj balíček u nás za nejvýhodnější cenu. Máme nejlevnější originální licence Office i až o 50 % levnější druhotné licence.